4Life vs BIOHAZARD (VERİLMEYEN 'KC' ANLAŞMALI)

Oyun ile ilgili video, görsel veya müzikler
lucaz

06 Kas 2018, 17:07

Betada atılan anlaşmalı ws de OFFİCAL'de kc verilmesi üzerine konu kapatılmıştı. Officalde arkadaşlara ulaşmak için BIOHAZARD clanına özel olarak baktım QENEEEE nickinde arkadaşların uzatılmış veyatta kısa hepsine ulaşmaya çalıştım fakat ne yazık ki ulaşamadım Bu arkadaşlar 7500 kc yi vermemek için Tahmin ediyorumki farklı nickle girmişlerdir. TS De konuşunca yok KC için böyle şeyler yapmayız sizi 1 hafta bekledik hepinize pm attık KC Yİ Harcamadık serverde görmedik. Hadi biraz düşünelim Biz officalde oynarken bizi görmemek için KÖR olmak gerekir. Sen bütün eventlere katılmışsın Santa dahil santada karşında 120k yapan adamlar var Her santanın başını vuran adamlar var Serverin 2. Gününe kadar 1 tane CS drobu kaptırmamış her cs de alttan ismi geçen (ulaşmak isteyen ulaşır misali) adamlar var 8/8 70 Açık 2. Günü fakat gel gör ki sen bu adamları göremiyorsun ya :) Hay allah halbuki 1 hafta beklemiştik nasılda göremeyiz kc yi teslim etmek için Neyse uzattıkca uzar bizim burdaki amacımız 7500 KC Değil arkadaşların 7500 KC için server açılışında farklı nicklerle girmeleri ve bunun üzerine Yok biz sizi aradık ettik yaptık. Biz BETADA NEYSEK Officalede o clan ile girdik aramak isteyen fazla değil Sayfaya girer Sıralamayı açar 2 saniyesi sürmeden PM atar. Yok usko clanız yok kc bizim için dert değil her gün 5k kc kasıyoruz her gün 20 30gb kasıyoruz demekle olmuyor canım :) Bu arada video link;