Svr_Merge HK.

Oyun ile ilgili herşeyi tartışabileceğiniz bölüm
SMOOKER

12 May 2019, 16:18

Selamın aleyküm cümleten sexyko ekibine kolay gelsin başarılarının devamını diliyorum.
Geçen süre zarfı içersinde server birleştirme kararı aldınız ve bu süreç içersinde her türlü yanınızda olup destek olduk biliyoruz işleriniz var ilgilenmeniz gereken yeni bi server var ama lütfen bizlerede hak verin bizide düşünün server mergenin artık düzelmesini istiyoruz eski myra gibi eksiksiz bir şekilde olmasını istiyoruz ki bunu da yapacağınızdan hiç şüphemiz yok ama bizde sıkıldık haliyle :) anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin.
IslamboL

12 May 2019, 16:25

EVET
ÇARŞAMBA GÜNÜ GÜNCELLEME YAPILACAĞI SÖYLENMİŞTİ,AMA PAZAR GÜNÜNE ERTELENDİ.
BUGÜN İSE BU SAAT OLDU HALA BİR GELİŞME YOKTUR.
FARM YAPAMIYORUZ,DOLAYISI İLE NE SC ALABİLİYORUZ,NEDE İTEM BASABİLİYORUZ.
EN KISA SÜRE GÜNCELLEMENİN GELİP MRG NİN DE MYRA USULÜNDE DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ.
HAYIRLI RAMAZANLAR, HAYIRLI GÜNLER
Kullanıcı avatarı
SkyFall

12 May 2019, 16:44

Sabırla bekliyoruz inş gelir bugün güncelleme
~QueenKiller.
Kullanıcı avatarı
SkyFall

20 May 2019, 17:58

SMOOKER yazdı:
12 May 2019, 16:18
Selamın aleyküm cümleten sexyko ekibine kolay gelsin başarılarının devamını diliyorum.
Geçen süre zarfı içersinde server birleştirme kararı aldınız ve bu süreç içersinde her türlü yanınızda olup destek olduk biliyoruz işleriniz var ilgilenmeniz gereken yeni bi server var ama lütfen bizlerede hak verin bizide düşünün server mergenin artık düzelmesini istiyoruz eski myra gibi eksiksiz bir şekilde olmasını istiyoruz ki bunu da yapacağınızdan hiç şüphemiz yok ama bizde sıkıldık haliyle :) anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin.
düzenlemelerin bazıları geldi kanka
~QueenKiller.