BI0HAZARD DAYAKKK

Oyun ile ilgili herşeyi tartışabileceğiniz bölüm
DebuffMachineeQQ

20 Nis 2019, 05:24

Eşit mapte vs istiyolardı ,
20k kc sine diyorlardı ,
Dün saat 21:35 ten itibaren aldılardı ellerine ,
Gittilerdi evlerine...

DIABLO is here
PhantasoKHAL1FA ONLINE !!

BETADA 8v8 ATALIM DİYİP KENDİMİZİ TARTALIM DİYEN CLAN GEÇENLERDE VİDEO ÇEKMİŞLER HARİTADA 2 3 KİL ALIP VİDEO YAPMIŞLAR DAHA DOĞRUSU :) VE KESİLDİĞİ KAÇTIĞI SAHNELERİ KOYMAMIŞLAR.

BURDAN BI0HAZARD CLANINA SESLENİYORUM SİZİN İSTEDİĞİNİZ HER ŞARTLA VS ATTIK VE KESTİK UMARIM BUNDAN SONRA YÜZÜNÜZ OLUR VE PM ATMAYA BİLE DAHİ CÜRRET EDEMEZSİNİZ.HOŞ BEN VE EKİBİM OYUNDA BİLE ZOR GÖRÜCEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ SİZİ AMA BAKALIM.NE DEMİŞLER YENİLEN PEHLİVEN GÜREŞE DOYMAZMIŞ :)

DIABLO CLANI OLARAK BU SERVERDA OYNAMAYA DEVAM EDİYORUZ.OLAKİ YÜREĞİNİZ YETERSE BUYRUN GELİN BİDE CZDE BİZİM İSTEDİĞİMİZ ŞARTLARDA WS ATALIM BAKALIM KAÇ FARK YİCEKSİNİZ :)

ARESTE OLDUĞU GİBİ EPHESUSTADA 1.OLMAYI BAŞARMIŞ BULUNMAKTAYIZ.BURDAN WS YE KATILAN TÜM CLANLARA SESLENİYORUM ELİNİZE KOLUNUZA SAĞLIK GAYET İYİ BİR TURNUVAYDI.( BI0HAZARD KOL , BACAK , BEYİN LAZIM OLURSA ULAŞIN BİZE KAZANDIĞIMIZ KCLERİ VERELİM SİZE YADA ARAMIZDA PARA TOPLAYIP ATALIM :) )

DIABLO CLANI OLARAK HERKESE İYİ OYUNLAR VE BAŞARILAR DİLERİM...
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

21 Nis 2019, 03:49

Havlayan it ısırmaz diye bir atasözümüz var çok manidardır.
Eşit JOB eşit İTEM vs çağırdık YEMEDİ gelmedin bu 1.
8v8 vs turnuvasında dün DİSKALİFİYE olma pahasına TOWNUNDAN çıkamadın yanlışlıkla aldığın bir kille kazandın kendini kendi kendine kral ilan ettin, maden kralsın hala geçerli olan vs teklifimize neden gelemiyorsun ? bu 2.
Czde, havada, karada heryerde sizinle OYNARIZ ama güvenilir tipler olmadığınızdan birde ortada iddia söz konusuysa herşey kitabına uygun olmalı ya vs mapi yada GM ler için uygun olurmu bilmem cindirella war mapi artık hangisi sana uyarsa, yeterki gel sen uymasada UYDURURUZ zaten buda 3 olsun ;)
Helal olsun ama göt korkusu morkusu rezil olma korkusu derken savaşmak yerine basene çekilip savunma yaparak ödülü kazandın. Eşit eşit dediğin dünkü vs ise kralda sizsiniz padişahta. Ama bizim olmadığımız yerde ;)

Bknz. Dayak öyle olmaz böyle olur :lol:

Açık konuşun eğer sizi bu kadar öfkelendirip, konuştuğunuz mantıksız kelimeler, tuhaf ezik ezik tavır takınmanız bu video yüzünden ise size özel bir kıyak yapayım. Clanınızdaki aganız reisiniz kimse bana ulaşsın bu utanç kaynağınız için belki birşeyler düşünürüm hadi bakim ;)
işte geldik, gidiyoruz...