İFŞA EDİNCE KONUYU KAPATMIŞLAR :)

Oyun ile ilgili herşeyi tartışabileceğiniz bölüm
Kilitli
yturkoman

27 Eki 2018, 16:09

Bundan ortalama 1,5-2 yıl önce steelko da oynarken, orada tanıştığım takım arkadaşlarım sexyko yeni server açıyor diye buraya geçeceklerini söyleyip beni de davet etmişlerdi.
Gördüğü bir takım ayrıcalıklardan bahsetmişlerdi. Adminlerle iletişime geçip ucuz cash almak, bazı illegal programlar kullanıp adminlerin göz yummasından ve fazla dikkat çekmemek üzere kayrıldıklarından bahsetmişlerdi.
O zamanlar tabi bu kadar büyük bir ilgi yoktu bu servera. Ben başlamamıştım.
1 hafta önce denemek adına girdim. Genia altından bot kullanmak serbest gibi kurallarla karşılaştım. Slotları gezdim ve özellikle gb geliri sağlayacak slotlarda afk-bot denilen botun kullanıldığını gördüm. Bunca adam banlanmıyor, bari bende kullanayım dedim ve 2 saat içerisinde ip ban yemişim.
Sanırım slotta ki dostlarının rahatsızlığı üzerine böyle bir ban yedim.
Beni tek başıma pek dikkate alıp adaleti sağlayacaklarına inanmıyorum. Siz ekip olarak bu oyunu oynayanlar, pastadan dilimini almayan varsa alsın ve eşitliği sağlasın. Siz benim gibi solo oynayanlar, USKO oynayın kendi çapınızda eğlenin yada bu oyunu bırakın.
İyi şanslar herkese
Crystallize

27 Eki 2018, 17:59

''Adminlerle iletişime geçip ucuz cash almak, bazı illegal programlar kullanıp adminlerin göz yummasından ve fazla dikkat çekmemek üzere kayrıldıklarından bahsetmişlerdi.''

Sözlerinin hiç biri gerçeği yansıtmamakta gülüm. Bizlerde oynuyoruz. Öyle şaibeli durumlarla hiç bir zaman karşılaşmadık senelerce.
Resim
yturkoman

28 Eki 2018, 17:23

Crystallize yazdı:
27 Eki 2018, 17:59
''Adminlerle iletişime geçip ucuz cash almak, bazı illegal programlar kullanıp adminlerin göz yummasından ve fazla dikkat çekmemek üzere kayrıldıklarından bahsetmişlerdi.''

Sözlerinin hiç biri gerçeği yansıtmamakta gülüm. Bizlerde oynuyoruz. Öyle şaibeli durumlarla hiç bir zaman karşılaşmadık senelerce.
Bu ayrıcalıklardan yararlananlardan birisi de sensin anlaşılan şekerim. Hayırlı işler
Kullanıcı avatarı
syst3m
Site Admin

28 Eki 2018, 17:38

Bunu ispatlamazsanız en adi şerefsizsiniz. Aksi durumda tüm karakterlerinizi banlayacağım. Size sadece bir gün süre tanıyorum.
Bayx

28 Eki 2018, 19:59

yturkoman yazdı:
27 Eki 2018, 16:09
Bundan ortalama 1,5-2 yıl önce steelko da oynarken, orada tanıştığım takım arkadaşlarım sexyko yeni server açıyor diye buraya geçeceklerini söyleyip beni de davet etmişlerdi.
Gördüğü bir takım ayrıcalıklardan bahsetmişlerdi. Adminlerle iletişime geçip ucuz cash almak, bazı illegal programlar kullanıp adminlerin göz yummasından ve fazla dikkat çekmemek üzere kayrıldıklarından bahsetmişlerdi.
O zamanlar tabi bu kadar büyük bir ilgi yoktu bu servera. Ben başlamamıştım.
1 hafta önce denemek adına girdim. Genia altından bot kullanmak serbest gibi kurallarla karşılaştım. Slotları gezdim ve özellikle gb geliri sağlayacak slotlarda afk-bot denilen botun kullanıldığını gördüm. Bunca adam banlanmıyor, bari bende kullanayım dedim ve 2 saat içerisinde ip ban yemişim.
Sanırım slotta ki dostlarının rahatsızlığı üzerine böyle bir ban yedim.
Beni tek başıma pek dikkate alıp adaleti sağlayacaklarına inanmıyorum. Siz ekip olarak bu oyunu oynayanlar, pastadan dilimini almayan varsa alsın ve eşitliği sağlasın. Siz benim gibi solo oynayanlar, USKO oynayın kendi çapınızda eğlenin yada bu oyunu bırakın.
İyi şanslar herkese
Ruh hastası Koxper gördümde bukadarını görmedim Sizin gibi karakter yoksunu vizyonsuz amele ülkeye yararı olmayan şerefsiz karaktersiz İllegal oyuncuları bu oyunda barındırmıyoruz.Sen git o Koxp açabildiğin sunucularda Herkese Kc dagıtılan tbl lin cirit attığı Koxpsun banlanmadığı sunucularda oyununu oynamaya devam et çünkü senin gibi halsiyetsiz şeref yoksunu illegal oyuncuların hepsi Sexyko bünyesinde hiç bir zaman barınamadı barınamazda
Kilitli