BI0HAZARD DAYAKKK

DebuffMachineeQQ

20 Nis 2019, 05:18

Eşit mapte vs istiyolardı ,
20k kc sine diyorlardı ,
Dün saat 21:35 ten itibaren aldılardı ellerine ,
Gittilerdi evlerine...

DIABLO is here
PhantasoKHAL1FA ONLINE !!

BETADA 8v8 ATALIM DİYİP KENDİMİZİ TARTALIM DİYEN CLAN GEÇENLERDE VİDEO ÇEKMİŞLER HARİTADA 2 3 KİL ALIP VİDEO YAPMIŞLAR DAHA DOĞRUSU :) VE KESİLDİĞİ KAÇTIĞI SAHNELERİ KOYMAMIŞLAR.

BURDAN BI0HAZARD CLANINA SESLENİYORUM SİZİN İSTEDİĞİNİZ HER ŞARTLA VS ATTIK VE KESTİK UMARIM BUNDAN SONRA YÜZÜNÜZ OLUR VE PM ATMAYA BİLE DAHİ CÜRRET EDEMEZSİNİZ.HOŞ BEN VE EKİBİM OYUNDA BİLE ZOR GÖRÜCEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ SİZİ AMA BAKALIM.NE DEMİŞLER YENİLEN PEHLİVEN GÜREŞE DOYMAZMIŞ :)

DIABLO CLANI OLARAK BU SERVERDA OYNAMAYA DEVAM EDİYORUZ.OLAKİ YÜREĞİNİZ YETERSE BUYRUN GELİN BİDE CZDE BİZİM İSTEDİĞİMİZ ŞARTLARDA WS ATALIM BAKALIM KAÇ FARK YİCEKSİNİZ :)

ARESTE OLDUĞU GİBİ EPHESUSTADA 1.OLMAYI BAŞARMIŞ BULUNMAKTAYIZ.BURDAN WS YE KATILAN TÜM CLANLARA SESLENİYORUM ELİNİZE KOLUNUZA SAĞLIK GAYET İYİ BİR TURNUVAYDI.( BI0HAZARD KOL , BACAK , BEYİN LAZIM OLURSA ULAŞIN BİZE KAZANDIĞIMIZ KCLERİ VERELİM SİZE YADA ARAMIZDA PARA TOPLAYIP ATALIM :) )

DIABLO CLANI OLARAK HERKESE İYİ OYUNLAR VE BAŞARILAR DİLERİM...
ugu404

20 Nis 2019, 19:11

:) melee teame ice mage yapıp, yetmezmiş gibi kendi baseinden çıkamayıp deplasmana gitmiş anadolu takımı gibi oynayıp, üstüne 3. uzatmada (ki uzatmalar gm inisiyatifiyle 5 dakika olunca ice cube sayesinde ciddi bir üstünlük durumu var ) 1 kill farkla kesip de bu kadar caz yapmanıza inan anlam veremedim. Biz vs teklif edeli 3 hafta oldu. Bu kadar erkektiniz de 3 haftadır neden kabul edemediniz peki ? Titrediniz korkudan, gelin ortada kapışalım keyfi olsun dedik, gelmediniz. İnan öyle gelseydiniz de kesseydiniz, düzgünce kapışsaydınız açık alanda, elinize sağlık der hatta o kadar laf ettiğimiz için bırakır giderdik bile. Ama güvenemiyorsunuz kendinize. Korkutmuşuz belli ki . Neyse sen git forumda yeni konular aç şimdi 3. uzatmada ne 1 kill aldık diye torunlarına anlatırsın, sağlam dayak sonuçta :) Biz hala buradayız korkmaya devam edin.
DebuffMachineeQQ

21 Nis 2019, 02:40

BİZDE SİZİ 3 HAFTA ÖNCE CZ WS YE ÇAĞIRDIK GELMEDİNİZ BU 1
SONUÇ OLARAK KİL ODAKLI BİR WS TURNUVASI BU BİZDE BÖYLE STRATEJİ GERÇEKLEŞTİRDİK BU 2
HERKESİN OYUN STİLİ VAR SİZ 3 PRİEST GİRDİNİZ BİZ 2 PRİ 1 TP MAGE SONUÇ OLARAK HERŞEY SERBEST BİR WS BU 3
SİZ GELMESEYDİNİZ AYAĞIMIZA KADAR KESİLMEK İÇİN ZORLA Bİ WS ATILMADI BU 4
HER ŞEKİLDE SİZİN İSTEDİĞİNİZ BİR WSYDİ BİZ KAZANMASINI BİLDİK BU 5
BİZ SİZİN İSTEDİĞİNİZ HER ŞEKİLDE SİZİ KESMEYİ BİLDİK BU 6
OLAKİ BİZİM İSTEDİĞİMİZ ŞEKİLDEDE ATMAK İSTERSENİZ WS BUYRUN GELİN BUDA 7
DAHADA SÖYLENCEK BİŞEY YOK HERKES HERŞEYİ GÖRDÜ BUDA 8
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

21 Nis 2019, 04:01

Utanmadan birde istediğiniz şartta kesmesini bildik diyosun, gm diskalifiye olucaksınız dedi bunu kabullenip basenden çıkmadın, çıksan zaten üstünlük kuramayacaktın adın gibi biliyorsun, yerden yere vurulmaktansa elenmeyi kabul ettin, bumu senin taktiğin :lol:
Sizden bir yol olmaz oyun oynuyoruz diyipte maval okumayın, daha fazla rezil etmeyin kendinizi :mrgreen:

Video süresi 5 dakika. Elimdeki sahnelerden size özel 20 dakika special yaslamadığıma şükredin. Daha doğrusu buna değcek kaliteye sahip değilsiniz. Betada 8v8 atalım dedim kendinizi bozmayın adam olun kesmek kesilmek önemli değil keyfimize bakalım dedim. Sen bunu evirip çevirip nasıl kendimizi tartalım durumuna getirdin bu kadarmı içerledin attığımız dayağıda kendini bu kadar düşürebildin. Birde demişsin kaçtıkları sahneleri koymamışlar. Bu videoda sence sizden kaçmış gibi bi halimizmi var acaba :roll: az biraz utanın ;)

işte geldik, gidiyoruz...