Klan birleşimi/Klana katılım

Ramshackle

24 Eyl 2018, 14:05

İyi oyunlar arkadaşlar. KARUS 1priest 7 warriordan oluşan 8 kişilik arkadaş grubumuzun oluşturduğu DotA klanı olarak bir karar aldık. İyi bir klan ile birleşmek veya bir klana katılmak istiyoruz. Premiumsuz arkadaşların exp işleri bitince itemleri de toparladıktan sonra daha aktif hale geleceğiz ama illaki müsait olmayan kişiler olacaktır ve czde eksik kalacağız. Bunun yanında büyük savaş eventlerinde 25-30 kişilik ekipler karşısında da zorlanacağımız aşikar olduğu için daha keyifli bir oyun oynamak için buna ihtiyacımız olduğunu düşündük. Yaş ortalamamız 25-26. Belli bir yaşa olgunluğa gelmiş yeni dostlarla oynamak istiyoruz. Kendine güvenen iyi priest arkadaşlar varsa konu altında belirtirse onlarla da oynamayı isterim zira 2004ten beri priest oynuyorum artık bıktım :) ekipte güzel priestler olursa bende warrior oynamayı düşünüyorum.

Lafı uzatmadan bağlayalım eğer böyle bir fikir aklında olan varsa ya da okuduktan sonra sıcak bakan olursa konu altında,forum mesajıyla veya oyun için AvB veya Ramshackle'a pm atarak iletişime geçebilirsiniz. Uyurken dc olmadığım her an oyundayım.