Sexyko/////OLİMPİA Sunucusu neden böle

beton

15 Ara 2018, 02:09

Öncelikle Herkeze MRB.Daha 2 Gün Öncesine Kadar Aksam 8 Baslayan Etkınlık ve PK Ortamı olan Olimpia sunucu Şu 2,3.Günde Neden Böle Oldu Suan da.Oyuncu.Oyuna Giriyor ama Etkinlikler ve CZ cıkmıyor Clan lar yani Oyuna Kutu Görevi Dedıgımız bi Etkinlik Getirilmişti
GüzeL bi etkinlik Olup Bir Cok Kişinin Begenisini Topladı Sevildi Etkinlikden cıkan Clan lar
yada Oyuncular diyelim 10::30.Etkinlik Saat di 11::30..Etkinlik Bitince Biraz Moladan Sonra
Herkez Cz cıkıp Partisini Kurup Gece Saat 03....Lere kadar pk dönüyordu Etkinlik kutu Göreviydi Ve Pk bakarsak İlgi Güzeldi Bazı ark yazacak kalkması Güzel oldu diyede ben Cz deki ortamdan
Örnek gösterdim simdi Kutu Görevi sexyko Facebook Grup da oylama sonucu kaldırıldı ki bana göre yanlıs bi oylama oldu oynayan oynamayan oy verdi oyunu pazar da oynayanda koşa koşa oy verdi gb Kc İtem satamıyordu kalkarsa onların ısıne iyi gelıcek dıye dusunduler polemik yapmak deyıl amacım Olimpia sw oynayan sexyko seven oyuncu kitlesi belli Bende severek oynuyorum lakin +8 +1 son oldugu bi server da +9 +3 +2 her neyse cz görevle getırılmesı güzel olmustu oyuncu yeni Amac pesınde heycan cekişme clanlar hem kutusunu hem np sini kutudan item cıkaran warıorlar mageler pirest Jop lar pk daha iyi cıkmaya basladı
Cz de suan da cık pk at bi amac yok np kas Np kasmakda bi yere kadar sonra sı muamma suanda görüldügü üzere kutu kalktık dan sonra ne oldu arklar cz de pk yok oyuncu yok
kalksın dıyenlerde yok nerdesınız pazarcı kardes lerımız dedıgımı oldu yoksa benim Ricam
Cok gec olmadan tekrar yetkılılerın dusunup cz oyuna heycan katmalarıdır Sexyko Kalitesini Tartısmaya bile gerek yok GüzeL Cz de clanıyla partisiyle cıkan kişilere kulak verın pazarcıya deyil Cuma Gece rank savas gırıldı kc alan aldı cıktılar Kutu gorevı devam etse Cz öle olacakmıydı hayır IRK olacaktı 3 4 kadar pk olacaktı bu server sahipsiz bırakmayın ilgilenmenizi ve gorev lerın tekrar getırılmesınden yanayız canlı yayında her gün 10 tane off pazar dagıtmayla oyuncuyu burada tutamazsınız söledıklerımı yanlıs anlamayın iyi günler iyi calısmalar yetkili arkların DİKKATİNE !!!
Etkinlikler Pus itemi atsın diye sölemler var bende sunu sormak ıstıyorum o pus itemi atsın dıyenlere Bu oyun Size daha ne verecek amlemınden kanatına Kc sinden perisine geniesinden potuna kadar vermedıgı kalmadı daha ne verecek ya acıklarmısınız
error509

15 Ara 2018, 09:23

Öncelikle dostum sw deki user düşüklüğünün nedeni zaten o kutuların olmasıydı. User 1 günde tak diye düşmedi ztn 1 hafta önceden pazarlar bile dökülmeye , oyuncular bırakmaya başlamıştı. Sw nin tek yaptığı yanlış şu dandik kutuların gelmesiydi. Ben full pus aldım full +1 e +8 item yaptım. Adam boş çarla gidip görev yapıyor beş kuruş vermeden dalgasına bakıyor. Yok böyle bir dünya. Bu oyuna para yatıran ayakta durmasını sağlayan adamlar ztn benim gibi çalışan işinde gücünde günde 4-5 saat pk atmaya giren adamlar. 2 saate görevini yapıp 7/24 online olan liselilerle bu sw nin dönmeyeceği belliydi. Neyse inşallah bir çözüm bulup sw yi canlandırabilirler.