Warrior ECHO (EKO) Skilleri Hakkında Videolu Karşılaştırma

Kullanıcı avatarı
WhatDoesTheFoxSay

30 Kas 2018, 12:39

Arkadaşlar öncelikle merhaba oyunda warrior job'unun berserker sekmesinde bulunan echo(eko) skilleri usko'ya göre uyumsuzluk göstermekte videolar ile kıyaslama yaptım.İzleyerek yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Bu skill bugundan faydalanarak böbürlenen oyuncuları özellikle yorum kısmına davet ediyorum.

Bu video kısa sadece bir kuklaya vuruyorsun diye çok bilmişlik yapmaya kalkarsanız diye alttaki videoyu da izleyerek yorum yapabilirsiniz.

SexyKo yöneticilerinin en kısa sürede bu farklılıkları gidererek bizi bu mağduriyetten kurtarmasını bekliyoruz. Herkese iyi oyunlar.
YILANS Clan
WhatDoesTheFoxSay
Kullanıcı avatarı
imJASPER

30 Kas 2018, 13:38

pazaronline

30 Kas 2018, 13:54

imJASPER yazdı:
Resim
Kullanıcı avatarı
WhatDoesTheFoxSay

30 Kas 2018, 13:57

DexterM0RRRRGAAAANNN yazdı:
30 Kas 2018, 13:26

<3
Çiğköfte kafa yaptı heralde şu videoyu izleyip hala böyle aptal bir yorum yapıyorsanız zekanızdan şüphe edicem.
YILANS Clan
WhatDoesTheFoxSay
Kullanıcı avatarı
WhatDoesTheFoxSay

30 Kas 2018, 14:01

imJASPER yazdı:
Sana zaten yorum yok sen kafayı yemişsin. Videoyu tekrar tekrar izle ve utan.
YILANS Clan
WhatDoesTheFoxSay
Kullanıcı avatarı
syst3m
Site Admin

30 Kas 2018, 16:10

İnceliyorum. Bu kullandığınız karakterin şifresi bende de vardı :) Şifresini değişmezseniz sevinirim girip detaylı incelersem kendim daha güzel sonuç alırız.

Couldown konusunda haksızsınız. Couldown bu skillerde dolarken tıklarsanız görsel olarak bozuluyor, clientin bug ı anlayacağınız ve bunu mgame çözebilir. Ama bu couldown effecti bozuldu diye skillin vurulabildiği anlamına gelmiyor. Skill failed verir görsel olarak sadece sorun hiç bir avantaj sağlamaz kimseye.

Mesafe ile ilgili aklıma takılan ise, USKO’daki kararsız davranışı. Skilli vurduğunuzda hangisine vuracağını nasıl seçiyor? Çünkü daha yakına vursanız bile uzağındakine vurabiliyor. Detaylı inceleyip, bazı denemeler yapmalıyım. Bu skill ile ilgili de geri bildirim yapıp hata varsa düzelteceğim.
tipitip1

30 Kas 2018, 17:26

Couldown konusu şöyle . skill'i attığımız zaman bekleme süresini gösteren işaret tam tur atmadan tekrar kullanılabiliyor. biz denedik . sizde deneyip görebilirsin. Ayrıca bu konuyu biz defalarca gündeme getirdik fakat beklediğimiz sonuçları alamadık. Artık geç olduğunu düşünsekte bu konunun artık bir sonuca bağlalanıp ,netleşmesini ve düzeltilmesini istiyoruz. Umuyoruz ki bu kanıtlardan sonra Mage oyuncularının da tekrardan keyifli bir şekilde pk atmalarını sağlarsınız. iyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
WhatDoesTheFoxSay

30 Kas 2018, 17:36

syst3m yazdı:
30 Kas 2018, 16:10
İnceliyorum. Bu kullandığınız karakterin şifresi bende de vardı :) Şifresini değişmezseniz sevinirim girip detaylı incelersem kendim daha güzel sonuç alırız.

Couldown konusunda haksızsınız. Couldown bu skillerde dolarken tıklarsanız görsel olarak bozuluyor, clientin bug ı anlayacağınız ve bunu mgame çözebilir. Ama bu couldown effecti bozuldu diye skillin vurulabildiği anlamına gelmiyor. Skill failed verir görsel olarak sadece sorun hiç bir avantaj sağlamaz kimseye.

Mesafe ile ilgili aklıma takılan ise, USKO’daki kararsız davranışı. Skilli vurduğunuzda hangisine vuracağını nasıl seçiyor? Çünkü daha yakına vursanız bile uzağındakine vurabiliyor. Detaylı inceleyip, bazı denemeler yapmalıyım. Bu skill ile ilgili de geri bildirim yapıp hata varsa düzelteceğim.
Karakterin şifresini istediğiniz zaman size ulaştırabilirim. İstediğiniz gibi deneme yapabilirsiniz.Elimden geldiğince size açıklamaya çalıştım. Sizin CD konusunda haksızsınız demenizi anlıyorum. Fakat eğer oyunda denerseniz daha erken vurduğunuzu göreceksiniz.Bu konu ile ilgili cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.
YILANS Clan
WhatDoesTheFoxSay