Yaşadığım haksızlık 200 TL param çöpe gitti

Kilitli
Hakallah

19 Eki 2018, 15:08

Eminim gmler bu gönderiyide kaldıracak ama gerçek oyuncuların görüşüne saygınız varsa bırakın onlar cevaplasın haklıysam da haksızsamda .
Arkadaşlar ben bu oyuna yeni başladım 200 tl bastım gb çektim. Sonra birkaç item aldıktan sonra pazarda 1 gb ye CSS basılmış 83 lvl rogue gördüm kar ederim bundan 3-4 gb ye satarım diye çektim.Bu walkryde olabilirde kar edeceğinizi düşündüğünü birşeyi çekmez misiniz ?sonra pazar kurdum +8 raptorum vardı fiyatı 12 13 gb idi buy pazar açtım yanınada css koydum 83 coins yazdım hani 83 lvl olduğu anlaşılsın soran olursa 3-4 gb diyeceğim baktım dc yedim girdim ban yemiş char şok oldum . Gmlere yazdım facebooktan yazdım ticket attım ,dedim ki haksız yere ban yedim bunun satışının yasak olduğunu bilmiyordum yani yeni başlayan biri bilemeyebilir demi , bu seferlik bir uyarı verin kaldı ki öyle char satma gibi bir niyetim yok olsa neden 200 tl basıp oyuna başlayayım .Getirdikleri çözüm ise İP ban atıp oyuna girişimi tamamen engellemeleri.Gm ler dediğim dedik çaldığım düdük havasındalar biz ne dersek o hiç çözüm getirici birşey yok .
Şimdi sizden isteğim haklı haksız kim onu söyleyin konuşmaların hepsinin kscsini attım

https://hizliresim.com/5yWE3d NİCK : FJQRGYN
Bayx

19 Eki 2018, 15:34

Biz ne dersek o diye asla bir ithamda hiç bir zaman yöneticiler olarak bulunmadık.Siz ve sizin gibi oyuncular kurallara uymayıp daha sonrada bir sekilde kıvırmanın peşine düşüp yok 1 kere yazdım yok bilmiyordum gibi olayların içine girip kendinizi haklı cıkarmaya çalışmanızdır.Olympia Sunucusu acılalı 28 gün olmuş ve 28 gündür her gün her saat Karakter satışı oyun içinde yasaktır.Satmaya calısanlar karakterlerı banlanıp pc ban atılacaktır diye notice geçmektedir.Buna rağmen hala nasıl biz suclu olabiliyoruz anlamıyorum gerçekten garipsiniz.Konuyu kapatıyorum Kurallara uyan ve güzel şekilde oyununu oynayan bütün oyuncularada iyi oyunlar diliyorum
Kilitli