CHAT BLOCK

Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

29 Eyl 2018, 18:43

İtem diye ağladığınızı 1 senedir biliyorum ağlaksınız. 4v4 çok attık kestik kesildik SESİMİZ çıkmadı EFENDİ olduk SEN ne zaman KENDİNİ BOZDUN BENDE SANA AĞZIMI BOZDUM SENİDE BOZDUM ZORUNA GİTTİ. Video olayına gelince sizi rakipten görüp video çekme zahmetine bile düşmüyorum ne alırsan al senin olsun.
SİZ KİMSİNİZ LAN SİZİ ÖBÜR SW DEDİĞİN YERDE KÖTÜLÜCEKMİŞİZ. ARES BETADA YEDİN DAYAĞI, KONUŞUYORSUN. Belli yedirememişsin 10 ay önce yediğin sağlam şamarı. GİTTİNİZ BETADA 2. GÜNDEN TAKI BUGLADINIZ SİZE BU İŞİ ÖĞRETEN GİTTİ SİZİ ŞİKAYET ETTİ TAKILARINIZ SİLİNDi BİZ KÖTÜ OLDUK. Umrumdamı sence ? HAYIR. BENİM NE SESİM KESİLECEK ? BİZİM NEDEN İTEMLERİMİZ SİLİNMEDİ ? NEDEN BİZİM ARAMIZDAN KOXPER CIKMADI. BÜTÜN PİSLİKLER SİZİN EKİBİNİZDEN CIKTI UTANMADAN BİRDE BUG yaptınız SESİNZ KESİLDİ DİYORSUN ADİYE BAK. Senin 4v4 dediğin bile 2 prestli 1 okcu bi wariorla gelmek.
Sizde mage olduğunda hala magenin itemi yok diye ağlıyorsun ya REZİLSİN YIKIKSIN. O zaman bile 7ye8 geldin 3 prest 1 mage soktun. Birde bizim priestlerin itemlerine baksaydın.
ÜSTÜN OLMADAN SİZİN BİZİM KARŞIMIZDA OYNAMA ŞANSIZ YOOOOK KOÇUM BUNU AKLINA YAZ. Senin o kadar oyun bilgin yok O kadar oyundan uzaksın ki daha okçuyla MAGE arasındaki farkı bile TP ye yoruyorsun. İşte bu kadar GERZEK sin. Kalkmışım bende senin gibi bi koca kafaya laf anlatıyorum, oyun tartışıyorum. BİZDE BURALARDAYIZ SAYIMIZ BELLİ GÖTÜN YERSE EŞİT GELİRSİN OLACAKLARI GÖRÜRSÜN.
Kolsuz olduğunu biliyoruz görüyoruz zaten rahat ol çiçeem.
işte geldik, gidiyoruz...
333azad333

29 Eyl 2018, 20:22

acaba bundan 3 hafta önce ban yiyen kimin clanında idi acaba UTC bug yapmısınız herkes bılıyor bunu bızım swde sonra bırsey oldu sızın banınız acıldı ses etmedık.Olayın ustune gıtmek ıstemedık ıtemler sılındı fılan dedınız acaba buna bız ınandıkmı sence.KOXP konusuna gelınce bızım aramızndan kımse koxp kullanmadı kullanan kısıye cavabımız bellıdır.
333azad333

29 Eyl 2018, 20:27

BAK NOPROBLEMA DENEN VELETE DÜNÜ BİR SOR 3 WS 3 ATTIK 1 PRİ 2 ASAS SIZDEDE 1 PRİ 2 WARRİOR ATALIM DEDILER ATTIK GITTILER
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

29 Eyl 2018, 21:06

Gizli yaptığımız hiçbirşey yok ASLAN. Yetkililere durumu UYGUN DİLLE izah ettik açıldı. Yetkili kişide BayX. Niye sormadın. Benmi tuttum seni SORSAYDIN ???? 3v3 dediğin ney oğlum senin. Sen orda uzaktan ok atıp kaçarak, asasın gelip skill atıp kaçarak vs mi attığını mı zannettin
?
TAMAM OĞLUM SENSİN.

Not: Eşit şartlarda vs atma CESARETİNİ kendinizde bulduğunuz zaman. Buyrun gelin.
333azad333

30 Eyl 2018, 10:51

YAW HALA EŞİT ŞARTLAR DIYE AGLIYORSUNUZ BİZE KOLSUZ DİYORSUNUZ YA MAKRO FILAN DIYORSUNUZ UTC CIKSI GORDUK SIZIDE MARADONDAKİ KUKLARA NASIL R ATIYORSUNUZ GENİE FILAN ACIK DEGIL. HADİ BURDAN YOL ALIN
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

30 Eyl 2018, 19:49

tamam abisi gidiyoz :D