CHAT BLOCK

333azad333

28 Eyl 2018, 18:18

GM BEY BİZ ÇOCUKLARI KESİYORUZ ANA AVRAT BACI KARDEŞ KÜFÜR EDİYORLAR OYUNA GÜZEL BİR OLAY GELMİŞ CHAT BLOCK DİYE BİZ BU ARKADAŞLARIN LETTERDANDA YAZI ATMASINI ISTEMIYORUZ. BUDA SON ATTIĞI LETTER:
https://hizliresim.com/Y6A2Qk
KALAN ARKADAŞ NEYE GÜVENİYORSA BILMIYORUM
BU ARKADAŞ CZDE KESİLDİ MARADONA GEÇİNCE PMDEN KÜFÜR ETMEYE BAŞLADI BEN BİRŞEY DEMEDEN ARKADAŞINA YAZI YAZIYOR GEL WS ATACAZ DİYE.YOK DİYORUM BEN OKÇU DIŞI OYNAMAM DİYORUM.ASAS ARKADAŞ VAR O CHARA GIRECEK O ATARSA ATACAK DİYORUM.GENE KUFUR EDIYOR.ANLAMADIM BEN BU ARKADAŞLARI BUNUN BIR OYUN OLDUGUNU DISARDADA HAYAT OLDUGUNU ANLAYACKLARI GUNU BEKLIYORUM. BUDA MARADONA GEÇİNCE ATTIĞI PM.
https://hizliresim.com/1EXm75
BILIYORUZ PM VE LETTER BIRSEY YAPMIYORSUNUZ AMA BIZ BU ARKADAŞLAR(ARKADAŞLAR DİYORSAM LAFIN GELİŞİ 1 KAÇ KİŞİ HARİÇ CLANDAKİLERİNİN ALAYI VELET EMİN OLABILIRSINIZ)
BUNLARIN ATTIGI LETTERLARI GÖRMEK İSTEMİYORUZ BİZ
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

28 Eyl 2018, 19:38

Durduk yere kimse kimseye küfür etmez. TAHRİK ettiğin yerlerinde ksc sini yükle YERSE.
işte geldik, gidiyoruz...
333azad333

28 Eyl 2018, 19:43

lan kesmek tahrik etmekse evet HEPİMİZ SİZİ TAHRİK EDİYORUZ
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

28 Eyl 2018, 20:33

Biz oyunda kesmenin kesilmenin olduğunu bilen bi ekibiz. 2ye4 4e 7 3e6 gelerek kestim diyorsan eline koluna sağlık hepiniz KRALSINIZ. Ama zavallı KRAL. 1 priest 1 mage yanına istediğin kadar atacker al gel kes bakalım KRAL. Varmı bu kadar BİLEK sizde ;) Öyle 2 priestli 7 kişiyle 4 kişiye flood atmaya, moradonda posta koymaya benzemez ;) unutma 7 ye 8 DÖRT Priestle yediğin ŞAMARI.
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

28 Eyl 2018, 20:37

Ondan sonra moradonda. Atackerlarımız ezik, itemimiz yok, mageniz var, yok tam kadro değiliz. ZIRLAAAAR ZIRLAR durursun. Sonra bana neden küfür ediliyor. Sende haklısın. Dışardaki hayatta bi sap olamamışsın, sevgisiz kalmışsın burda abilerinin dolduruşuyla oyuncu olduğunu sanıp havaya kuru sıkıyosun. DEVAMM
333azad333

29 Eyl 2018, 00:39

LAN KESİLİP KESİLİP KÜFÜR EDEN SIZSINIZ SIZIN ANANIZ-BACINIZ ÖNEMSİZ OLABILIR AMA BIZIMKI ONEMLI ANA-BACI AGZINIZDAN EKSİK OLMUYOR O DUMBLEDOR ETTIGI KUFURLER DURUYOR.
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

29 Eyl 2018, 00:59

Bu pawnzın ettikleri nolcak ??? GM ye ananızı teslim etmişsiniz diyen erkek kim acaba ?? Hala kesilip kesilip diyip duruyosun. MORADONDA ATTIĞIN FLOODLARDAN SONRA VS ATTIK KİM KESTİ KOÇUM. Bidaha söylüyorum beynin varsa algıla dediklerimi. 3e5 2e4 4e7 9 yaşındaki yeğenimi oynatayım oda keser. Eşit şartlarda gelin diyoruz 3 kişilik sunucuda YEMİYOR gelemiyorsunuz. HAV HAV HAV başka birşey yok. Birşeyi yaparken başında düşünmüyorsun. Sonra anam bacım değerli diyorsun. Değerliyse ADAM olacaksın. Yok değilsin zatende bari burda kendini iyi bir bokmuş gibi göstermeye çalışma.
333azad333

29 Eyl 2018, 01:05

bugun oglen o abılerıne sor bakam kım fazla ımıs sen anca böyle kendı gordugun gibi konusun.BİZ DEDIK ILK SIZE 3WS3 GELMEDINIZ YOK PRİMİZ yok mage bulun gelin dedınız.DIYORUZ BAK SİZE 3WS3 ATALIM.1 PRİ 2 ATAK MAGE HARİÇ SEN ZATEN GIRION BUTUN CHARLARA ATALIM WS 1 PRİ 2 ATAK CHAR.KABUL EDERSEN KORKMAZSAN ABILERIN IZIN AL AMA ILK TAMAMMI?
Kullanıcı avatarı
ismailayyldz

29 Eyl 2018, 01:31

1- biz hiç bir zaman okçudan çık demedik sana
2- ben mage oynuyorum serverdaki user sayısı belli
3- item eşitleyelim dedinizde bizmi oralı olmadık, mage de mage taktınız mageye. 3 tane prest oyuncun var rahat konuşuyosun. Bizim priestimize warior oyuncusu giriyor. Bu kadarmı KOLSUZSUN da 1 mageyi bu kadar BÜYÜTTÜNÜZ anlamadım.
4- Bu kadar düşüncesizce konuşmanı hala çözebilmiş değilim.Kafan bu kadarmı basıyor senin. Mesela sen okçusun bizde okçu yok sırf abuk sabuk konuşçağınızı bildiğimiz için sizin seviyenize inip okçunuz var uzaktan db düştümü 80 atıyor seri 70 72 atıyor nerde burda adalet demiyoruz. Buna rağmen mage öyle bi batmışki size hertarafta ağlaya ağlaya bi hal oldunuz. Onu geçtim mage oynayacak adamınızda var sizin. Bizim priest oyuncumuz olmadığınıda çok iyi biliyorsunuz. Ben burdan şunu çıkarıyorum. Sizin priestlerinizinde kolu bacağı tutmuyor komple KOLSUZSUNUZ anca KALABALIK olunca, karşı taraftan üstün olunca oyun oynayabiliyorsunuz. Oyuncuysanız gelirsiniz kesersiniz zaten mage nedir db spikeye tek gidiyor. Niye bu kadar TIRSIYON altı üstü oyun oynacaksın karı gibi tripler tavırlar.
5- Sen 4 kişiyi 1 party adamla kestim diye sevine dur. Ama kalkıpta terbiyesizlik yaparsan hareketlerinle konuşmalarınla tahrik edersen 10 KATIYLA karşılık görürsün.
333azad333

29 Eyl 2018, 09:18

1. BANA BUNU MAGE İLE OKÇU EŞİT DİYEN BİR EMBESİL Mİ?
2. OKÇUNUN ADAM OYNATTIGI NERDEN GORULMUŞ.
3. UZAKTA OYNUYAN ARASIRA ADAMLARIN IÇERDE KALIYOR ANINDA TPLİYORSUN
4. BİZDE MAGE OLDUGUNDAN GORDUK KOMUTCU BIZIM OBUR PRİMİZDİ MAGEDEDE ITEMI PRİ VARDI.
5. 4WS4 ATTIK IYI HATIRLA ONU OYLE GEL KONUŞ KEŞKE VİDEOYA ALSAYDIK SIZEDE REZİLLİĞİZİNİ GÖRSELERDİ BUTUN SWLER.
6- AMA BUNDAN SONRA AKLINIZDA OLSUN VİDEO HEP AÇIK OLACAK.
7-ZAMANINDA 3 KİŞİYE 8 KİŞİ GELMEYİ SİZDE İYİ BİLİYORDUNUZ.
8-BİZİ GİDİP OBUR SWLERDE KOTULEYENLERDE SİZLERDİNİZ BUNLAR BUGÇU BUNLAR KOXPER(SİZDENDE BİR KAÇ KİŞİ AYNI HALTI YAPINCA SESINIZ KESILDI BUG KONUSUNDA)
9. HADİ SEN ABILERINLE BOYLE 8 KİŞİYLE 4 KİŞİ BIZI KESTI AVUNTUSUYLA SUTUNU IC YATMAYA DEVAM ET.BİZ GENE BURALARDAYIZ GENE CANINIZ KESILMEK ISTERSE CAGIRIN GELIRIZ.
10.BIZ KOLSUSUZ YA BIZDEKİ KOL SANA FAZLA GELDIGI ICIN KOLSUZ DEMEYE DEVAM ET SEN